Opis nieruchomości
Mieszkanie o powierzchni 23 m2, jeden pokój, położone na I piętrze przy ulicy Spółdzielczej.
Mieszkanie w stanie technicznym do remontu.
Niski czynsz : 400 zł/mc
Dostępne od zaraz.
Cena sprzedaży: 138 000 zł
1 pokój 1 piętro 23,00 m2 6 000,00 zł/m2
138 000 zł
Program dla biur nieruchomości Galactica Virgo